Brąz
3
Razem
8

Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 reprezentowało 114 zawodników (71 mężczyzn, 43 kobiety). Był to 3 start na letnich igrzyskach olimpijskich reprezentacji Kazachstanu. Reprezentacja zdobyła 8 medali.

Zdobyte medali

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat
Złoto Baktijar Artajew Boks waga półśrednia (do 69 kg) mężczyzn w finale pokonał Kubańczyka Lorenzo Aragona
Srebro Giennadij Gołowkin Boks waga średnia (do 75 kg) mężczyzn w finale przegrał z Rosjaninem Gajdarbiekiem Gajdarbiekowem
Srebro Gieorgij Curcumia Zapasy styl klasyczny kategoria do 120 kg mężczyzn w finale przegrał z Rosjaniniem Chasanem Barojewem 2:4
Srebro Giennadij Łalijew Zapasy Styl wolny kategoria do 74 kg mężczyzn w finale przegrał z Rosjaniniem Buwsają Sajtijewem 0:7
Srebro Siergiej Filimonow Podnoszenie ciężarów waga do 77 kg mężczyzn 372,5 kg
Brąz Seryk Jeleuow Boks waga lekka (do 60 kg) mężczyzn w półfinale przegrał z Brytyjczykiem Amir Khanem